Stránka 1 z 1

Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 16 lis 2011, 19:15
od kyslik
Čau musim moc pochválit kluky z Transportercentra Slaný!!!
Nabourala mě bába na sídlišti - celá pravá strana auta v hajzlu. Ze Slanýho pro mě přijel odtah nedlouho po mym zoufalym telefonu co s tim mam dělat.
Teď je auto je perfektně opravený - špičkově daný do laku, veškerý neduhy s nehodou spojený jsou pryč, prostě dobře odvedená práce v poměrně slušnym časovym rozpětí. Můžu jen doporučit.

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 17 lis 2011, 12:09
od Honza-VW
jo jo je to tak jsou super!!!

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 26 pro 2011, 12:27
od Jarda
Tomáš určitě vrní blahem.

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 11 úno 2012, 18:50
od druid22
Zdravím
chtěl bych touto cestou poděkovat Tomášovi a jeho mechanikům ve Slaném,kteří mě už podruhé předvedli že to prostě umí,opravdu nelituji cesty 360km protože se to prostě vyplatí.Tomáši ještě jednou díky za vyřešení ,,mého problému,,ještě hodně opravených T4!

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 19 úno 2012, 19:57
od Varan
Čao zdravím tímto všechny ve Slaném konečně jsem se dostal na to abych jsem také napsal, že jezdím již několik let do transportercentra ve Slaném, když jsem před třema lety pořídil dlouhána syncro byl v hajzlu zadní diferák a plno dalších věcí spekuloval jsem kam auto dát, poté mi byl kámošem doporučenej Transportercentrum Slaný. A od té doby na ně nedám dopustit. Teď nedávno jsem nechával dělat rozvody, Tomáš mi půjčil náhradní káru a za dva dny jsem śi dojel pro auto, kde mimo rozvodů kluci dělali plno dalších věcí a samozřejmě vše vyřešili, každého určitě bude zajímat cena :D, ta je velice příznivá :D Takže jestli váháte neváhejte. Velkej big up. Díky Tome jen nezapomeň na ty plotrové nálepky dík.

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 19 úno 2012, 22:48
od JaM
Mě servis ve Slaném doporučili kluci ze servisu Flora (Chuan), když si odborníci v autorizovaném AutoElso nevěděli rady ( tedy oni si věděli, jak ze mě vytáhnout 17tis. za jeden vstřik x5, kterými to ale nebylo, vstřiky byly v pořádku) . Z celkové doby 3měsíců, kdy byla naše T5 nepojízná strávila ve Slaném pouhých 11dní a od té doby už téměř 3 roky motor bez závady, jen výměna vodní pumpy.

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 11 bře 2012, 21:17
od caravelle76
ahoj , taky bych rád přispěl k tomuto tématu , neb i můj dík patří klukům ze Slaného ,protože na mojí vysypanou převodovku reagovali tak rychle že jsem zase druhý den jezdil .Auto si odvezli, přivezli a vzhledem k tomu, že jsem na autě závislý a takovouhle rychlost jsem vážně ocenil ,pominul jsem druhou ,tak trochu tak trochu negativní stránku tohoto servisu a to , že krom zmíněné převodovky vyměněné , vlastně na počkání , mi vyměnily nebo popravili pár věcí o které jsem nežádal a servis mi tím pádem o něco prodražily. Nicméně na druhou stranu by tyto drobnosti byli vzápětí potřeba také poopravit a dodělat. Jediné čeho jsem si všiml později ,když mi Tomáš volal ohledně výměny spínače světel , vyměnil mi spínač modrý za zelený což na funkci nemá vliv ,ale na vzhled určitě a také mně mrzí ,že mi omačkali při výměně tohoto spínače plast palubovky . Jsou to sice kosmetické vady ,ale taky vady . A závěrem : spokojenost - určitě , rychlost a ochota - super ,ale někdy se i chybička vloudí i když ne úplně podstatná. I tak klukům ze Slaného patří dík.
Standa.

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 12 bře 2012, 18:26
od pavouk
Neříkám že se chybička nevloudí to asi občas všude zvlášť pokud se něco řeší narychlo ale jak znám Tomáše určitě by stačilo dát vědět a minimálně tu barvu podsvícení vypínače by určitě ihned a ochotně napravil.

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 14 bře 2012, 00:27
od tdiracing
caravelle76 :píšeš že jsme ti vyměnili a opravili věci o které si nežádal a tím pádem se ti oprava prodražila,tak že stručně:výměna převodovky je jasná opravit tvoji původní by vyšlo dráž než výměna za jinou,nové centrální hydraulické spojkové ložisko-tvé ložisko bylo značně opotřebované a pokud by se použilo tvoje původní,tak mi za chvilku budeš volat že se ti propadá spojkový pedál,protože spojkové ložisko začne propouštět brzdovou kapalinu.Tak že by se stejně muselo vyměnit,znova demontovat převodovku. Při výměně převodovky nebo spojky vyndaváme celý agregát z auta ven.Dále se použilo:
Brzdová kapalina -na odvzdušnění spojky,nová náplň do vyměněné převodovky-převodový olej,servo olej-tvůj původní byl dost znečistěn,nemrznoucí chladí kapalina,doplnění jednoho litru motorového oleje-byl pod spodní ryskou na měrce oleje a protože sem vysával klimatizaci tak sama mašina zjistila že máš málo chladicího média a při opětovném vrácení média ti doplnila jak médium tak olej,vypínač světel-jelikož sám dobře víš že tam máš zbytky po přestabových sadách HID xenon tak se s největší pravděpodobností vypálil a přestal fungovat vyměnit se musel.Jo málem bych zapoměl přísada do převodového oleje od firmy BG.
Cena za odtah auta do servisu 0 korun,cena za přivezení 0 korun a cesta pro převodovku na vrakoviště do Prahy 0 korun.A s barevným podsvícením stačilo zavolat,myslím že jsme udělali pro tebe maximum aby si mohl co nedříve své téčko používat k práci.
Zavolej mi abychom se domluvili na výměně vypínače,pokud je omačkaná palubka tak se zastav abychom se dohodli na opravě.

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 14 bře 2012, 13:02
od caravelle76
Tomáši , nejsem nespokojený a můj dík ,jak už jsem psal , vám patří oprávněně , ochota , rychlost a servis kolem odvezení a přivezení téčka a opravy na jedničku a co se ostatních drobností nesouvisejících s převodovkou týká , poznamenal jsem že bych je stejně musel udělat . Tak že ve výsledku ,jediné co zůstává je ten zelený vypínač a omačkaná palubka ,zřejmě při jeho demontáži . Není to akutní , tak že bych se ti ozval až budu mít cestu kolem . Tak ještě jednou děkuju a mou výtku neber ve zlém. Standa.

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 30 kvě 2012, 18:19
od kavafranta
Ahoj jsem tu pár dní novák tak prvně všechny zdravím.Prvně děkuji chlapcům ze Slaného za pomoc s el.ve dveřích a mnoho jiných užitečných rad. Pomalu pročítám fora a mnoho zajimavého jsem se dočetl. T4 mám od 94 roku a velká spokojenost. Tak ještě jednou děkuji Tomášovi a jeho grupě. frantakava

Re: Kam jezdíte do servisu ?

Nový příspěvekNapsal: 15 pro 2013, 13:41
od kavafranta
Ahoj zdravím, touto cestou chci v první řadě opět poděkovat chlapcum ve Slaném za rychlou pomoc a oprvu spojky na mém T4 syncro . Jinak všem přeji hezké Vánoce a Nový rok 2014. Hodně štastných kylometrů
S pozdravem kavafranta