"Dunění" v autě

"Dunění" v autě

Nový příspěvekod Rcmak » 03 čer 2012, 17:00

Ahoj vsichni,prosim o radu,co zpusobuje duneni v aute.Mam T4 tri misto,prepazku jsem vyndal,ale to muj problem nezpusobylo.Je to jen v jednech urcitych "kritickych" otackac.At uz auto stoji,nebo za jizdy,to je jedno.To duneni bych na 99% rekl,ze jde z motorovyho prostoru.Nemohli by to delat spatny silentbloky? Ten dolni na napravnici jsem menil,ten byl vymackanej fakt hodne,ale zlepseni zadny.Diky za vase rady a nazory,
Martin
Rcmak
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012, 15:45
Bydliště: Tábor

Re: "Dunění" v autě

Nový příspěvekod tdiracing » 03 čer 2012, 17:35

Ahoj,napiš co máš za rok výroby,jaký motor a výkon.
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan
www.transportercentrum.cz
Tel:736 53 86 86
Uživatelský avatar
tdiracing
 
Příspěvky: 296
Registrován: 19 zář 2011, 21:45
Bydliště: Slaný

Re: "Dunění" v autě

Nový příspěvekod Rcmak » 03 čer 2012, 18:37

:roll: sorry... r.v 94, 1.9 TD , 50 kW
Rcmak
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012, 15:45
Bydliště: Tábor

Re: "Dunění" v autě

Nový příspěvekod tdiracing » 04 čer 2012, 21:41

Prosím tě a to dunění začlo z ničeho nic a nebo se to postupně zhoršovalo?A duní to tak že cítíš vybrace v karosérii a nebo je to dunění jakoby od vzduchového filtru.
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan
www.transportercentrum.cz
Tel:736 53 86 86
Uživatelský avatar
tdiracing
 
Příspěvky: 296
Registrován: 19 zář 2011, 21:45
Bydliště: Slaný

Re: "Dunění" v autě

Nový příspěvekod Rcmak » 05 čer 2012, 16:14

Ahoj,dunelo to uz od zacatku.Nejdriv jsem oddelal pulku prepazky,bylo to lepsi,tak jsem doufal,ze jen vybruje prave ta prepazka.Po odstraneni dolni casti uz se nic nezmenilo.Ja bych rekl,ze nijaky zvlastni vibrace v karoserii nejsou.Je fakt,ze me pedaly jakoby brni do nohou,coz taky asi neni zrovna v poradku.S tim filtrem jsem si to myslel taky,ale zkousel jsem to bez filtru i bez celyho toho bazmeku sani.Kdyz se naklonim jakoby pres sedacky dal do auta,tak tam to tolik neduni.Je to fakt z toho motorovyho prostoru.Jo a jeste jeden poznatek,nekterej den to duni hrozne,nekterej zase o dost min.To bude asi mozna teplotou karoserie,jak jsou povoleny a vysponovany plechy :) Dole na podvozku se taky nic nedotyka,ani vyfuk nikde nerezonuje.No snad jsem popsal vsechno,mockrat diky za pomoc,

Martin
Rcmak
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012, 15:45
Bydliště: Tábor

Re: "Dunění" v autě

Nový příspěvekod tdiracing » 07 čer 2012, 06:49

Něco podobného sem měl kdysi na autě takový divný vybrace tak sem povolil motor,nastartoval a sám motor se usadil a bylo po vybracích a vlastně teď jsem měl to samé na T5 auto vybrovalo při zatáčení do prava,tak jsme to zkoukli a na nic divného jsme nepřišli až jsme povolili držáky motoru a převodovky,nastartovali a znova utáhli a bylo po vybracích.Podívej se jestli není motor hodně vzadu,pak by mohl být napružený nějaká silenblok a to by mohlo být ono
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan
www.transportercentrum.cz
Tel:736 53 86 86
Uživatelský avatar
tdiracing
 
Příspěvky: 296
Registrován: 19 zář 2011, 21:45
Bydliště: Slaný

Re: "Dunění" v autě

Nový příspěvekod green » 07 čer 2012, 08:33

Tak něco podobného mě trápí také, vybrace které jsou cítit v autě. Chystám se do Slaného, tady nikdo neví co s tím...
green
 
Příspěvky: 5
Registrován: 13 led 2012, 09:09

Re: "Dunění" v autě

Nový příspěvekod Rcmak » 09 čer 2012, 22:16

Ahoj,diky,zkusim povolit vsechno co pujde :) a dam vedet.Snad se mi to podari zitra.Dik,
Martin
Rcmak
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012, 15:45
Bydliště: Tábor

Re: "Dunění" v autě

Nový příspěvekod Rcmak » 11 čer 2012, 08:17

Tak mam povoleno a zase utazeno.Musel jsem s motorem pocukat pres spojku,aby se hnul.Hejbnul se o cca 1cm dozadu.Duneni je z 80% pryc,ale nevim,proc se motor dokazal hnout o takovy kus.Snad jsem tam neco nenasponoval,myslim tim siletbloky a neco neodejde :( . Jeste tu polohu motoru zkusim doladit,myslim,ze se mi to povede.Mockrat diky vsem za rady,

Martin
Rcmak
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012, 15:45
Bydliště: Tábor


Zpět na T4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron