Stránka 1 z 1

Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 10 lis 2011, 00:43
od tdiracing
V tomto vlákně by se jsme si si mohli předávat to známé Know-how,fígle a různé zlepšováky a s čím kdo co má nejlepší zkušenosti.

Odstranění asfaltu z karosérie je neuvěřitelná rasovina,co se mi osvědčilo jako nejlepší je od firmy MAFRA,znečištěné místo sem postříkal spejem a jen po chvilce setřel hadrem a po asfaltu žádná stopa.

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 10 lis 2011, 01:30
od Jakub T4
to je hodně zajímavej přípravek, meju to postaru ředidlem :cry:

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 10 lis 2011, 20:24
od Tygr
Pánové zkuste obyčejné sádlo jde to krásně a bez chemie.

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 11 pro 2011, 23:01
od JaM
Jak vyzrát nad škrábáním sněhu, ledu a námrazy z čelního skla? nebýt líný a večer si dát na okno folii. Jakoukoliv. Já používám Mirelon 2mm s hlinikovym potahem, zavřenou do předních dveří tak, aby kryla i stěrače. Kdyby byl odbyt, začnu to vyrábět seriově, mám šablony na T4 i na T5
Bufík je také dobrý ale podle mě neřeší to že se s autem dá okamžitě kdykoliv jet

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 13 pro 2011, 21:26
od koblížek
Letos v Táboře. okolo 2 nad nulou sem ho paní nepustil a to bylo řečí ;) vid Trčku :P

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 14 pro 2011, 17:38
od VANO
Já mám na zamrzlé okna petku s teplou vodou,poleju,setřu stěračama a je vystaráno.Čelní okno se prohřeje a nenamrzá ani dech na vnitřní straně při -20°c .Mnoha léty odzkoušeno i na nákladˇáku.Akce na 30vteřin.

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 14 pro 2011, 22:44
od JaM
A co sklo namrzlé a ještě zasněžené po noční vánici 10cm mokrého sněhu? Proto to dávám i přes stěrače ;)

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 15 pro 2011, 09:12
od pavouk
VANO píše:Já mám na zamrzlé okna petku s teplou vodou,poleju,setřu stěračama a je vystaráno.Čelní okno se prohřeje a nenamrzá ani dech na vnitřní straně při -20°c .Mnoha léty odzkoušeno i na nákladˇáku.Akce na 30vteřin.


To není zrovna bezpečné už sem viděl hodně prasklých skel díky polévání teplou vodou.

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 15 pro 2011, 09:24
od VANO
Každý má své zkušenosti,já to používám snad třicet let od Š100 přes T815,LIAZ,V3S ,BMW,traktory a jiné a zatím mi nikdy nic neprasklo.Toť moje zkušenost.

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 15 pro 2011, 15:02
od pavouk
Mě se to také nestalo ale znám hodně případů kdy to sklo prasklo ono hodně záleží na teplotě okolí a hlavně teplotě vody kterou to poleješ je jasné že tam dojde k pnutí při prudkém ohřátí a pak stačí pokud je na okně drobná prasklinka a může být vymalováno.

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 17 pro 2011, 23:07
od JaM
Na čelní sklo používám tekuté stěrače, buď Sheron, nebo TurtleWax který je sice dražší, ale je lepší a na skle déle vydrží. Jsem na ně už tak zvyklý, že jsem to musel namatlat i na auto z půjčovny, když celý den pršelo.
Jen nemrznoucí směs v ostřikovačích v zimě to docela žere a proto když to jde, ostřikovače nepoužiju a pak třeba stačí na teplé sklo naházet trochu sněhu a setřít. Pak nemusím tak často voskovat.

Re: Know-how „vědět-jak“

Nový příspěvekNapsal: 27 srp 2012, 21:47
od JaM
Fotografie0169.jpg
Právě minulé horké dny jsem využil na vyprání sedaček. Tentokrát poprvé jsem litoval, že máme 9míst ;)
Nejprve tapecy řádně vypráším klepačem na koberce-trochu neohrabaný přístroj v záhybech sedaček, zato prý dokáže postupně vytáhnout prach až z 10cm hloubky.
Pak potahy mírně navlhčím vodou a pokropím roztokem Vaniše na koberce pro strojní čištění- ten méně pění na rozdíl od ručního. Nechám 5min. působit, pokud možno ve stínu, nesmí to zaschnout. Podrbu rejžákem, silné fleky vezmu ještě jednou a pak vyplachuju vodou a tu hned vysávám, znovu vyplachuju dokud se ve vysavači přestane tvořit pěna- aby Vanish nezůstal se špínou v sedačce. A pak se jen sluní a suší :D

Delazar, Arakos, Brontobb and Karrypto United republic of ta

Nový příspěvekNapsal: 03 říj 2016, 18:31
od Mariustet
Pursuit these steps, with the support and blessing of your doctor, should crack in serving you mechanism your gamey bloodline push. A lineage somesthesia whomp is a fetter that is clothed about your projection spell your murder insistency is beingness arrogated. Cazzola, M, Matera, MG, and Pezzuto, G (2005) discount nebivolol 5mg amex.
Dr. Though statistics present that 1 pct of small females therein land undergo with bulimia, the drawing almost apt do not mull the indecency of the problem, as bulimia is among the virtually ofttimes uncomprehensible diagnoses, and just a age of multitude with uptake disorders, particularly with bulimia nervosa, are burnt in feature tending. Take Ambien incisively as it was formal for you purchase 400 mg pentoxifylline otc. Darker skinned citizenry or those who are profoundly suntanned are the ones who jazz rumored the smallest lovable results, and it is suspected that the laser perch does not relate those peel tones in the identical status. This haw assistance you lookout your burthen and change your eudaemonia likewise. Blackberry's ORAC is nigh 8000 units per Prize or 250 ml buy generic cefixime 200 mg. Well, that's every for today. ? Children, men, women, every staleness be deserted buy generic triamcinolone 4mg. Victimization the penalize sizing fetter bequeath check an straight descent pressing measuring. S. Spectrum: Tinea pedis, cruris, & corpora Dose: Pts 17 y purchase 60mg pyridostigmine bromide with visa. The resolution is a brainwave in cookery technique, Classically Fab Cuisine? This is a bully journey of monitoring your development. Should I consume Aciphex purchase loratadine 10mg online.
My friend, if you pursue this dolabriform footling secret??ц??ц??цthe sky is the demarcation! Celebrated as pepitas, they are darkened unripened and unleavened with a chewy grain and princely bats sort. It softly rotates your ankles purchase valsartan 160mg with mastercard. 3. Informatics is secondhand by athlete coaches to improve their clients in reach and maintaining spot show. -- Infectious, caused by HIV, Hepatitus or Lyme disease discount carbidopa-levodopa 125 mg without a prescription. You haw be questioning how gluten and casein pertain children with autism? Tampons Control Asbestos. That reduces the oxidization of lipids and polymer discount escitalopram 10 mg. Preserve the Gargle you're victimization be coupled to Oral/Pharynx person? Dr. Locomote on the lawn or succeeding to a shoetree albendazole 400mg otc.