Stránka 1 z 1

SYNCRO - INSPIRACE

Nový příspěvekNapsal: 28 lis 2014, 20:10
od tdiracing
Na servis mi dorazila zajímavá T4 syncro,kromě běžného servisu,bylo provedeno pár úprav na přání zákazníka.jednak se montovala 6q převodovka kterou vyrobila firma Eurotuning ve spolupráci s Transporter centrum.Dále jsme upravili vnitřní mažety na poloose přední nápravy.Zákazník si stěžoval na to,že když jede v terénu,tak jak se dostane nejaké přední kolo do vzduch,tak se mu roztrhne vnitřní manžeta poloosy o nápravnici.Řešení bylo vcelku jednoduché,manžeta se posunula více ke kloubu a zajistila proti posunutí,hnedle bylo místa víc než dost.
Jinak auto mělo spousty zajímavých úprav a vylepšení,tak sem se rozhodl založit toto vlákno,kam se bude dávat inspirace na syncro.

Re: SYNCRO - INSPIRACE

Nový příspěvekNapsal: 28 lis 2014, 20:17
od tdiracing
Zakrytování podvozku taky bylo velmi zajímavé.

Re: SYNCRO - INSPIRACE

Nový příspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:52
od Nikotýn
já ho viděl a byl zcela bombovej musím říct ;) doufám, že si to všechno i zaměřil, až budu mít zase Syncro tak tohle je jasná cesta ;) :)

Re: SYNCRO - INSPIRACE

Nový příspěvekNapsal: 11 led 2015, 20:19
od JaM
Tak jestli jsem to z fotek dobře pochopil, celý kryt spodku měl svařený z hliníku včetně výztuží? A šusplech byl nastavený, nebo celý jinak? Já ještě řeším, jak kryt udělat přes střední tlumič a zadní diferák a jestli to má význam. Střední tlumič mě totiž visí docela nízko a občas ho brousím...

Re: SYNCRO - INSPIRACE

Nový příspěvekNapsal: 12 led 2015, 10:55
od samotar
Konečně syncro jak má být :D , jinak na diferák se kryt dělá koukal jsem na to jen ta cena ale jako inspirace http://www.offroad-obchod.cz/produkt/as ... t4-synchro